Hulín-požár stodoly 2. dubna 2011.

Hasiči museli zasahovat při rozsáhlém požáru stodoly a ustájení koní v Hulíně na Kroměřížsku. Mluvčí krajských hasičů Ivo Mitáček sdělil, že při požáru zahynuli čtyři koně. Škoda byla podle prvních odhadů vyčíslena na dva miliony korun..

Ničivý požár, při kterém v Hulíně na Kroměřížsku v sobotu ráno uhořeli čtyři čistokrevní parkuroví koně, s největší pravděpodobností někdo úmyslně založil. Agentuře Mediafax to v neděli řekla kroměřížská policejní mluvčí Simona Kyšnerová a dodala, že na žhářství ukazují odebrané stopy v požářišti.

Požár stodoly, v níž v sobotu 2. dubna v Hulíně uhořeli čtyři sportovní koně, založila nezletilá dívka. Agenturu Mediafax o tom v pondělí informoval vedoucí oddělení obecné kriminality Územního odboru Kroměříž Vladimír Přikryl..